Një ditë para Kuvendit të 11 Dhjetori, ish kryeministri Sali Berisha iu drejtua sot me një mesazh demokratëve ku i ftoi të marrin pjesë pavarësisht kohës së keqe.

Mesa duket ish kryeministri nuk e dinte se mesazhi i tij, po përcillej drejtpërdrejt, ndërsa kërkoi të ndërpresë fjalimin për ta rithënë edhe një herë.

Artikulli paraprakSA PAGUHEN BANORËT PËR NJË JAVË NË BBV/ ÇMIMET JANË MARRAMENDËSE
Artikulli tjetërFOTO/ SHEMBET HYRJA E TUNELIT, SHIHNI SI ËSHTË MBULUAR NGA MASAT SHKËMBORE DHE DHERAT