Si çdo të hënë në ekranin e Star Plus vjen emisioni sportiv “Star Sport”. Ndeshja e javës së dytë për Vllazninë ishte e mbushur me dinamikë dhe prandaj ajo që mori më shumë vëmendje ishte goli i anulluar në minutat e fundit në duelin ndaj Erzenit.

Të ftuar ishin Mhill Shkëmbi, Haris Lika, Luan Shpuza, Pjerin Mirdita, si edhe Gerti Çarçani në lidhje direkte, të cilët diskutuan në lidhje me këtë temë.

Emisioni “Star Sport” në javët në vijim do të jetë si zakonisht çdo të hënë në ora 21:00.

Artikulli paraprakKISHA KËRKON SHËNDETËSI FALAS PËR TË VARFRIT
Artikulli tjetërBAJRAM BEGAJ VIZITË SHTETËRORE NË KAZAKISTAN MË 7 SHTATOR