Pas nje karriere te suksesshme ne Itali, ortopedi, Ylber Dibra, I eshte rikthyer qytetit te tij te lindjes por kesaj radhe me nje investim ne fushen e mjekesise.

Nje klinike ortopedike, Italo Shqiptare, I ofrohet qytetareve te Shkodres sin je mundesi per tejkalikmin e te gjithe traumave apo edhe problemeve te tjera me gjymtyrët. Por ne Shkoder, nuk do te mungoje edhe asistenca e mjekeve me te mire italiane te ortopedise. Prane kesaj klinike, do te gjenden te gjitha llojet e sherbimeve ne fushen e ortopedise, dhe e thene ndryshe, shkodranet duhet te lene pas dhimbjet se zgjidhjen e kane prane.

Artikulli paraprakBASKET FEMRA, FITORE DRAMATIKE E VLLAZNISË ME KAMZËN
Artikulli tjetërKOSOVE, NIS PROTESTA E OPOZITES