BASHA: QEVERIA SOLLI NJË PAKETË DISKRIMINUESE.Partia Demokratike dëgjoi sot shqetësimet e biznesit për Paketën Fiskale.

Në një tryezë të thirrur nga opozita, kreu i PD Basha tha se qeveria nuk nxori mësime nga një vit më parë, por solli sërish një paketë diskriminuese për biznesin.Duke pranuar edhe gabimet e qeverisjes së shkuar, Basha tha se PD nuk po kërkon kapital politik por heqjen e barrës së taksave ndaj biznesit dhe qytetarëve.

[iframe width=”300″ height=”510″ src=”//www.youtube.com/embed/tbMxtLTf7Rs?list=UU0aBDfsVqdL53NOE5eMXAUw” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakMUZEU I DIKTATURËS FREKUENTIM TË LARTË
Artikulli tjetërSOT KËSHILLI VENDOS PËR VLLAZNINË