Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale pamje nga pallatin e sportit në Busto Arsizio në Milano ku pritet të zhvillojë takimin me bashkëatdhetarët.

Nga pamjet duket se si është stadiumi është mbushur plot.

Rama ka njoftuar se ka mbërritur tashmë dhe shumë shpejt do të nisë edhe takimi.

“Erdhaaaaa🤩❤️🦅🇦🇱😍❤️🦅🇦🇱”, shkruan kreu i qeverisë poshtë videos.

Artikulli paraprakATLETIKË/ LUIZA GEGA DOMINUESE ABSOLUTE NË KAMPIONATIN BALLKANIK, MEDALJE ARI NË 3000 M/P
Artikulli tjetërARRESTIMI I 14 VJEÇARIT ME DHUNË, REAGON POLICIA E SHKODRËS