Traineri I Kombëtares shqiptare Giani De Biassi është shfaqur shumë ndryshe dhe me një pamje të kuruar mjaft mirë.

Në disa foto të publikuar në rrjetein social “facebook” trainer I kuë e zinjve ka treguar ndryshimin rrënjësor të bërë në flokët e tij. Ai shfaqet në një salon bukurie ku ka rigjeneruar flokët e tij dhe rezultati është I dukshëm. Poshtë fotos ishë ky koment: “Locion thinjash, absolutisht unik ne llojin e tij. Ne forme Dylli me shkelqim apo matt dhe po ashtu ne forme xheli, balsami dhe shampoje. Me i miri ne tregun shqiptar. Perzgjedhur me delikatese nga Ami per trajnerin e Kombetares De Biazi” Me sa duket kujdesia për flokët e trajnerëve italianë jashtë vendit të tyre është kthyer në një modë. Rreth dy javë më parë tabloidi anglez “The Sun”, ka shkruar se trajneri i Kombëtares italiane Antonio Konte, rigjeti flokët e tij idealë në një klinikë në Kanada.

/ Star Plus TV /