Moti do te jete me kthjellime dhe vranësira pakta deri mesatare ne veri.

Temperaturat minimale do te luhaten 11-22 grade , temperaturat maksimale parashikohen 28-32°C e veri , 32-35°C ne zonën e ulet dhe zonat pranë bregdetit.

Artikulli paraprakVJAVËN E ARDHSHME ZELENSKY VIZITË NË SHBA, TAKIM ME BIDEN
Artikulli tjetërLËRENI PUNËN MËNJANË PËR T’I DHËNË PAK… HOROSKOPI PËR DITËN E SOTME