Moti do te me kthjellime ne zonën perëndimore , vranësira mesatare ne juglindje.

Temperaturat minimale do te luhaten 14-19 grade , temperaturat maksimale parashikohen 24 -26°C ne veri , 29 -31°C ne zonën e ulet dhe zonat pranë bregdetit

Era do të jete me drejtim Jug-perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim te forcës 3 balle ne det te hapur .

Artikulli paraprakTONIGHT – 29.09.2023
Artikulli tjetërTË SHTUNËN FUNDJAVË RIKUPERIMI PAS NJË JAVE TË VËSHTIRË… HOROSKOPI PËR DITËN E SOTME