Në vendin tonë moti do të jetë me vranësira reshje shiu me intesitet mesatar. Era do të fryjë me drejtim jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-12 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forces 4-5 me lartësi vale 1,0-1,5 metër në det të hapur.

Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja? Ja me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro
Temperaturat minimale dhe maksimale:

– Zonat malore 6/12°C

– Zonat e ulëta 10/19°C

– Zonat bregdetare 12/20°C

Artikulli paraprakBALLA: DUHET TA KONSOLIDOJMË PAKETËN E SIGURISË NË SHKOLLA, PROBLEM EDHE DHUNA NË RRJETET SOCIALE
Artikulli tjetërARRESTOHET NË TIRANË 20-VJEÇARI SHKODRAN ME MINA ME TELEKOMANDË, SHPALLET NË KËRKIM I VËLLAI