Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të pasuara nga reshje shiu dhe rrebeshe me stuhi në mesdite dhe pasdite.

Temperaturat në mëngjes do te luhaten 16-20 gradë, vlerat maksimale do te jene me rënie 25-27°C në veri deri në 31-32°C në zonën e ulet.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur.

Artikulli paraprakHOROSKOPI PËR DITËN E SOTME, 12 GUSHT 2022
Artikulli tjetërRESTORANTET MË TË SHTRENJTË NË BOTË, TIRANA ME ÇMIMET MË TË ‘KRIPURA’ NË RAJON, PRISHTINA MË E LIRA