Selia Blu e Shkodrës ka zhvilluar mbledhjen e kryesisë se degës, me një qellim te vetëm, angazhimin e te gjitha strukturave te Partisë Demokratike për protestën e 8 Dhjetorit.

Ka qene kryetari I Partise Demokratike, Shkodër Ramiz Çobaj, I cili ka ftuar te gjithë qytetaret, qe ti bashkohen kësaj proteste, e cila ne thelb ka dorëheqjen e qeverise Rama. Tashme selia blu ne Shkodër, është gati dhe shkodranet siç do here tjetër do ti bashkohen kësaj proteste e cila flitet se do te jete nje nga protestat me te medha te organizuara nga opozita shqiptare.

Artikulli paraprakFAMILJARËT: E PUSHUAN NGA PUNA, EDHE PSE PAGOI 500$
Artikulli tjetërURDHËRAT E PUNËS, DREJTORIA E TATIMEVE THYEN KODIN E PUNËS