FRANCO FERRARA: NDER TË JEM PREZENT NË QYTETIN E SHKODRËS.Ne pallatin e sportit “Qazim Dervishi” aty ku do realizohet nata finale e Miss Globe 2014 vazhdojne pergatitjet e fundit per spektaklin I cili do kurorezoje me te bukuren e globit per vitin 2014. 

Ky spektakel realizohet me pjesëmarrjen e vecante te drejtorit te fotografisë Franco.Eshte nje pjesemarrje jashtezakonshme sepse un nuk e njihja shkodren , ka shume vite qe vi ne shqiperi por nuk e njihja shkodren dhe mund te them se mbeta shume I kenaqur. Pjesemarrja ne miss globe eshte shume e rendesishme sepse eshte nje dalje e pare dhe shpresoj te kthehem prape sepse eshte nje manifestim I rendesishem. Besoj se eshte nje qytet qe mund te prese pak nga te gjitha dhe koncertet sigurisht I pret shume mire. Une kam nje curriculum te gjate dhe kam punuar nga pak ne te gjithe boten  por eshte nje nder per mu ate punoj edhe ne qytetin e shkodres.Mbremjen e se shtundes me date 8 nentor ne qytetin e shkodres do kurorezohet me e bukura e globit per vitin 2014 ajo do perzgjidhet nga nje juri profesionale dhe me nje pjesemarrje te gjere nga e gjithe bota qe konkurojne ne kete eveniment bukurie.

 

[iframe width=”300″ height=”510″ src=”//www.youtube.com/embed/aDdEVXNgv6Y?list=UU0aBDfsVqdL53NOE5eMXAUw” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprak“ARREST ME BURG” PËR XHUVANIN
Artikulli tjetërRAMA NË SERBI, BLINDOHET BEOGRADI