Nje aksident i rende automobilistik ka ndodhur ne Koplik, ku jane perplasur dy automjete.

Sipas informacioneve te para, 4 persona jane plagosur dhe dyshohet se nje prej tyre eshte ne gjendje te rende.

Lajmi ne perditesim…