Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Shkodrës ku janë përplasur dy automjete.

Ngjarja ka ndodhur në pedonalen e qytetit duke shkaktuar kështu panik tek kalimtarët.

Mësohet se janë përfshirë në aksident një makinë tip “BMW” me targa AA 003 ZO dhe një makinë tip “Jaguar” me targa të huaja. Momentalisht raportohet vetëm për dëme materiale.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të këtij aksidenti.

Lajm në përditësim…