Një aksident ka ndodhur në rrugën për në Rinas ku 2 automjete janë përplasur me njëra-njëra-tjetrën dhe të dyja kanë dalë jashtë rruge.

 

Deri tani nuk ka raportime për të plagosur. Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e këtij aksidenti.