Nje plagosje me arme zjarri eshte regjistruar vetem pak minuta me pare ne plazhin e Velipojes. Burime prane policise bejne me dije se nje person eshte qelluar me arme zjarri ne plazhin e Velipojes.

Sipas te dhenave te para i plagosuri ka nje marre nje plage ne pjesen e barkut dhe eshte transportuar ne spitalin e Shkodres.

Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe po heton per rrethanat e kesaj ngjarjeje te rende ne plazhin e Velipojes.