Raportohet per nje plagosje ne qender te qytetit te Shkodres. Ngjarja ka ndodhur ne zonen e kembimit valutor. Policia ndodhet ne vendngjarje.

Autori ndodhej ne biçiklete. E ka qelluar me pistolete dhe ka ikur ne drejtim te kryqezimit te ish deges. Policia po ndjek autorin e dyshuar. Ka qelluar kater here me pistolete.

Shkak i plagosjes mendohet te kete qene nje borxh qe i plagosuri i ka pasur autorit.

Ne perditesim…

Artikulli paraprakKËSHILLI I MANDATEVE SHQYRTON SOT KËRKESËN E SPAK PËR ARRESTIMIN E SALI BERISHËS, ISH-KRYEMINISTRI THËRRET PROTESTË PARA KRYESISË SË KUVENDIT
Artikulli tjetërRINIS PROCESI I VETTINGUT NË POLICINË E SHTETIT, ZYRTARI I POLICISË QË DO TË KALOJË NË SITË I PARI