Policia ofron 50 milion lekë ( të vjetra ) për informacion për kapjen e Balilit Policia e Shtetit ka vënë në dispozicion të kujtdo qytetari që ka informacion apo ndihmon për kapjen e shtetasit në kërkim Kelmend Balili, shumën prej 50 milion lekësh (të vjetra).

Duke garantuar anonimatin, Policia ka vënë në dispozicion këtë numër telefoni 0694109188 Bashkë me qytetarët, ndërtojmë një vend më të qetë dhe një Shqipëri më të sigurt!

Artikulli paraprakVIJON MASIVISHT DORËZIMI VULLNETAR I ARMËVE NË QARKUN E SHKODRËS
Artikulli tjetërVLLAZNIA – TEUTA , SHKODRANËT KALOJNË NË AVANTAZH NE MINUTËN E 23