Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike ka folur sot për lajmin e projektit të kullave në PD që po qarkullon nëpër media që prej ditës së djeshme.

I pyetur rreth projektit për ndërtimin e kullave dhe një qendre tregtare në truallin që sot ndodhet selia e Partisë Demokratike, Bardhi tha se ka zero informacion.

“Do të duhet të pyesni Veliajn dhe Sali Berishën. Unë kam zero informacione rreth këtij projekti”, tha Bardhi në “Opinion”.