Partia Socialiste dhe Partia Demokratike janë dakordësuar për arrestimin e ish-ministrit Arben Ahmetaj. Raporti i paraqitur sot në Këshillin e Mandateve do të miratohet të hënën në një seancë të posaçme plenare që do të mbahet në orën 17:00.

Artikulli paraprakKËRKOHET ARRESTIMI I ISH-ZV MINISTRIT, AVOKATI I AHMETAJT: NUK GJEN DREJTËSI NË SPAK
Artikulli tjetërPE MIRATON RAPORTIN PËR SHQIPËRINË, SANTOS: DERI NË 2030 NË BE!