Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamje nga aeroporti i Kukësit.

Ai ka publikuar në rrjetin e tij social pamje nga kantieri dhe punimet që vijojnë në aeroport.

Postimi i plotë:

Mirëmëngjes dhe me punën që vazhdon për përfundimin e Aeroportit të Ri Ndërkombëtar në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë.