Shpërblim me një pagë për të gjithë punonjësit e sistemit të burgjeve, përfshirë dhe punonjësit e Shërbimit të Kontrollit të brendshëm në Burgje.

Ky është vendimi që është marrë dje në mbledhjen e qeverisë me propozim të ministrit të Drejtësisë Ulsi Manja.

Shpërblime këtë fundvit kanë marrë dhe zjarrfikësit apo dhe skuadra që punon për negociatat e Shqipërisë në BE.

Artikulli paraprakE RËNDË NË GREQI, 2 SHQIPTARË HYJNË T’I GRABISIN BANESËN, NJËRI GODET 10 HERË ME THIKË TË MOSHUARIN
Artikulli tjetërBASHKITË E VOGLA RREZIKOJNË TË MBESIN VETËM TOPONIME, ULJA E LINDSHMËRISË SIPAS QYTETEVE