VELIPOJA, MË E FREKUENTUARA NGA TURISTË PREJ KOSOVËS .

Prej me shume se 10 vitesh tashme, plazhi I Velipojes eshte bere nje nder destinacionet kryesore te pushuesve nga Kosova.
Nderkaq, te pyetur nga gazetarja jone, shumica e tyre thone se nuk e kane problem nivelin e larte te zhurmave dhe muzikes ne ambientet publike dhe private te Velipojes, gjate mbremjes, sepse ne oren 12:00, sipas tyre, vendoset qetesia.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/O2dBD5-6Bu0″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakSTUDENTËT SHKODRANË DREJT ITALISË
Artikulli tjetërPRAPË GRUSHTA NË PARLAMENT