Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Vlorë, ku një 48-vjeçar ka rënë aksidentalisht dhe ka ndërruar jetë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 14:30, në lagjen “24 Maji”. Burime zyrtare bënë me dije se dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar mbi një bordurë dhe si pasojë ka ndërruar jetë shtetasi G. M., 48 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakBIE NGA PALLATI KU PO PUNONTE, NDËRRON JETË 35-VJEÇARI
Artikulli tjetërPAS AKUZAVE SE KISHTE SHARË NË SERBISHT ANTONELËN, GRANIT XHAKA NË MBROJTJE BIG MAMAS