Ka ndërruar jetë turisti anglez 21-vjeçar, i cili ra nga kati i tretë i një hoteli në Dhërmi.

Policia njofton se turisti anglez Z. C. ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin e Vlorës.

Dhërmi/Informacion shtesë

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë me parë, ku shtetasi anglez Z. C., ka rënë nga kati i tretë i një hoteli, njoftojmë se rrugës për në Spitalin e Vlorës ky shtetas ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakMORËN PJESË NË HOMAZHET PËR ISH-PRESIDENTIN NISHANI, META PRET PËRFAQËSINË E KOMUNITETIT SHQIPTARO-AMERIKAN DHE VEPRIMTARIN HARRY BAJRAKTARI
Artikulli tjetërKAPEN 300 MIJË EURO DROGË NË MAQEDONINË E VERIUT, POLICIA: VINTE NGA SHQIPËRIA, ARRESTOHET SHOFERI