TRAJNERI I VLLAZNISË, SHEH NJË PËRBALLJE TË VËSHTIRË  ME TEUTËN.
Skuadra e Vllaznise ka lene pas humbjen ne shtepi perballe Kukesit, dhe ka perqendruar forcat ne perballjen e radhes, ku kundershtare do te kete ekipin e Teutes ne Transferte.

Vetem nje dite perpara takimit, trajneri I Vllaznise Baldo Raineri, eshte shprehur I bindur se perballe durrsakeve do te arrijne nje rezultat pozitiv nisur edhe nga pergatitjka e skuadrs ku eshte punuar per te permiresuar gabimet e nje jave me pare. Sa I takon formacionit, Raineri ende nuk ka vendosur asgje duke lene gjithcka te hapur per ta vendosur pak perpara sfides me Teuten ne niko Dovana
Megjithate duket se mungesat per Vllaznise ne kete perballje nuk do te jene nga formacioni, por nga te ardhurit e kesaj jave, ku tre afrimet e reja nuk do te jene te gatshem per trajnerin Raineri ne perballjen e radhes kjo per shkak te mungeses se dokumentacionit, pasi keto ende nuk jaen plotesuar edhe pse ne federate jane dorezuar kontratat respective per tre futbollistet, megjithate pritet qe deri te henen gjithcka do te zgjidhet.

 

 

 

[iframe width=”300″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/Or3Vg9z0E2s?feature=player_detailpage” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprak44 FAMILJEVE SHKODRANE U MUNGOJNË TË AFËRMIT
Artikulli tjetërADMINISTRATA TË KTHEHET NË PUNË