AMBASADORI SHQIPTAR, ILIR BOÇKA BËN PUBLIKE MASAT E MARRA.Ne Beograd te gjithe pop resin kryeministrin Rama.

Ambasadori I Shqiperise ne Beograd Ilir Bocka, ne nje conference per mediat vendase, ka komunikuar vendimin e tiranes zyrtare qe vzita ne 22 tetor do te realizohet.Vizita e Rames ne Beograd, eshte e para pash shume vitesh mungese dhe pas bnje situate aspak miqesore mes dy vendeve Shqiperise dhe Serbise

 

 

 

[iframe width=”300″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/cRZAQdt8Gdw?feature=player_detailpage” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakISIS, KËRCËNON SERISH
Artikulli tjetërSERBI-SHQIPËRI, JA GABIMET E UEFA-s