SONTE NË ORËN 19:30, RAMA DHE META DO TË GARANTOJNË PROJEKTET PËR SHKODRËN. Porjhektet te cilat janer tashme te permendura ne fushaten elektorale te partise Sociasliste dhe candidates se saj, Keti Bazhdari, do te marrin driten jeshile sonte, ne mitingun elektoral, qe do te zhvillohet ne qender te qytetit te Shkodres ne oren 19:30.

Nga sheshi “Luigj Gurakuqi”, Rama, pritet qe ti jape driten jeshile, disa prej projekteve madhore per shkodren, mes te cilave ato te cilat jane premtuar nga kandidatja Bazhdari, autostrada Shkoder Dukagjin, rruga Shkoder Velipoje, Pistat e skive ne Theth, si dhe shume projekte te tjera te cilat jane pasqyruar nga kanddiatja e mazhorances Keti Bazhdari. Megjithate te gjitha keto detaje do te percohet gjate mbremjes se sotme, ne oren 19:30, ne sheshin Luigj Gurakuqi, me prezencen e kryeministrit Rama dhe kryetarit te kuvendit Ilir Meta

Artikulli paraprakBAZA MATERIALE, VLLAZNIA RIKTHEHET TEK “ONZE”
Artikulli tjetërBASHA: ME VOTË, PËR FITOREN E ZEF HILËS