Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur nje foto te Kalase se Rozafes ne qytetin e Shkodres per ti uruar ndjekesve te tij ne Facebook nje dite te mbare.

Kujtojme se diten e djeshme Kryeministri Edi Rama ishte ne Shkoder ne kuader te turit te degjesave publike qe Kryeministri po zhvillon ne te gjithe qarqet e vendit qe nga fillimi i muajit korrik.

Postimi i plote: MIRËMËNGJES  dhe me këtë pamje nga Kalaja e Rozafës në Shkodër, ju uroj një ditë të mbarë