Range Roveri përplaset me shtyllën ,nuk ka viktima

Një aksident fatmirësisht pa viktima është shënuar s ot në rrugën Pogradec-Korçë në hyrje të Bulgarecit. Makina tip Range Rover pasi ka dalë nga rruga është përplasur me shtyllën e korrentit. Fatmirësisht drejtuesi i mjetit ka shpëtuar dhe policia po heton për shkakun e aksidentit.