Starton sonte  ne Star plus  ne oren 21.00 emisioni “star- sport”,  nen drejtimiin e  gazetarit te njohur  te sportit  Pirro Rovina.

Te  ftuar  ne  studion e  re te “Star sport”   sonte  ne  edicionin e pare  per kete  sezon te ftuar  do te jene  komentatori Ismet Bellova dhe  gazetari spaotiv Ramadan Bigza, specialisti I  futbollit  Hysen Zmijani, specialist I arbitrimit  Mehill Shkambi etj.

Artikulli paraprakAKSIDENTOHET AMBULANCA NË RRUGËN BUJAR BISHANAKU
Artikulli tjetërARSIMI, CILAT JANË PROBLEMET SINDIKALE