Rikthehen reshjet e borës në zonat malore të Shkodrës. Gjatë natës ka pasur reshje dëbore në disa zona të territorit te bashkisë Malësi e Madhe dhe Shkodër.

Sipas ARRSH, mjetet borëpastruese janë në terren në akset Bogë – Theth, Tamarë – Vermosh. Nuk ka probleme ne qarkullimin e mjeteve, qarkullimi kryhet pa probleme.

 

Artikulli paraprakSOT SESIONI I RI PARLAMENTAR, NIS ME NDRYSHIMET NË QEVERI! RITHEMELIMI E BARDHI PARALAJMËROJNË SËRISH KAOS, BERISHA I SHEH NGA SHTËPIA
Artikulli tjetërMINISTRI I JASHTËM IGLI HASANI NIS TURIN RAJONAL, ZBARDHET AXHENDA