Punonjësit e Gardës po kontrollojnë deputetët e Rithemelimit para hyrjes në sallën e Kuvendit, ndërsa ata kanë paralajmëruar bllokim të punimeve, teksa sot do të diskutohet buxheti 2024. Asllan Dogjani e quajti diktatorë.

Artikulli paraprakSTOLTENBERG VIZITON SOT KOSOVËN DHE RAJONIN! TAKIM ME VJOSA OSMANIN
Artikulli tjetërBERISHA HYN LIVE NË FB NGA KUVENDI: RAMA ËSHTË FSHEHUR, OPOZITA NË MOSBINDJE CIVILE