Artikulli paraprakU PLAGOSOS NGA 47-VJEÇARI QË VRAU ISH GRUAN DHE KUNATIN, EFEKTI DËRGOHET PËR TRAJTIM NË TIRANË
Artikulli tjetërPOLICIA ZBARKON NË LAZARAT DHE KONTROLLON BANESAT, GJEN ARMË E MUNICIONE