Artikulli paraprakBETOHEN DEPUTETI I ‘BINDJES DEMOKRATIKE’ DHE 5 TË TJERË (EMRAT)
Artikulli tjetërRAMA: ZGJEDHJET DO TË BËHEN NË 30 QERSHOR, PAVARËSISHT KËRCËNIMEVE NGA PD DHE LSI-JA