Artikulli paraprakPOLICIA NDALON ‘BMW’ X5 ME HASHASH, TRAFIKANTËT ARRATISEN
Artikulli tjetërVRASJE E DYFISHTË, DJALI VRET TË RENË, QËLLON DHE VETEN