Deputetja Rudina Hajdari iu uron festën e “1 Qershorit” të gjithë fëmijëve.

Hajdari publikon në “Facebook” një foto të ëmbël me të bijën, ku shfaqen të përqafuara dhe duke buzëqeshur.

Deputetja thumbon politikën me mesazhin e saj për fëmijët, një ditë pas dështimit të konsensusit për Reformën Zgjedhore, teksa shkruan se të vegjlit janë arsyeja që lufton çdo ditë për një Shqipëri më të mirë.

“Gëzuar 1 Qershorin fëmijë.👫Ju dua shumë 💕 ju jeni arsyeja që luftojmë çdo ditë për një Shqipëri më të mirë. 🇦🇱🇪🇺”, shkruan Hajdari.