Falë disa prej “zhveshësve” të Instagramit, si Nicki Minaj, Kate Upton e Miley Cyrus, ne jemi në gjendje të sjellim disa “selfie” të cilat me gjasë ua kanë nxitur epshin gjatë vitit të lamë prapa.Rihanna

thjesht nuk mund të fshehë thimthat e gjoksit apo vithet seksi nga syri i publikut, derisa fotografitë e saj gjithmonë mbledhin me qindra mijëra pëlqime dhe komete.Yjet tjera si Kim Kardashian, Selena Gomez, Naya Rivera, janë yjet e plazhit, që tregojnë vlerat e tyre duke pozuar nën bikini.Veç tyre, ishin edhe Beyonce, Lady Gaga dhe Nicky Minaj që u shfaqën krejtësisht topless në internet.Jo vetëm femrat kanë treguar zonat më intime këtë vit. Aty ishin edhe Justin Bieber, Zac Efron e James Franco që treguan gjokset apo edhe diçka më shumë.Foto galleri ne vazhdim : 

Selena Gomez bombardohet nga fansat e saj

Nicki Minaj shumë herë gjatë këtij viti ka nxjerrë në pah “vlerat” e saj, përfshirë edhe këtë “selfie” ku ajo tregon gjoksin duke mbuluar vetëm thimthat. Edhe vithet e saj janë bërë referencë, falë postimeve si fotografia më poshtë.


Jodie Marsh bëri një selfie lakuriqe në shtrat, pasi përcjellësit e saj në Instagram i thanë yllit televiziv se po bëhen e mërzitshme.

 Edhe pse jo në ekstremet e mundshme, edhe Beyonce nuk e ka lënë pa zhveshur. Kjo është një prej bikini-selfieve që ajo ka realizuar gjatë pushimeve ët saj familjare.

  

 Rihanna është zhveshur krejtësisht në pjesën e poshtme, në këtë “selfie” po thuajse krejtësisht lakuriqe.Ajo po ashtu tregoi gjoksin në një postim tjetër në Instagram, derisa bëhej gati për një performancë të saj. Fotografitë lakuriqe të Rihannas kanë qenë të shumta këtë vit.

Justin Bieber riktheu një numër fansesh me këtë foto, ku shfaq muskujt e tij pas stërvitjeve në palestër. Ai po ashtu u zhvesh në New York Fashion Week, duke lënë me gojë të hapur Rita Orën.

James Franco shkoi edhe më thellë me këtë selfie.

Carlos Pena për pak sa nuk shkoi edhe pak më poshtë, për të treguar gjithçka çfarë ka për të treguar.

Liam Payne ishte kulmi në mesin e selfieve të meshkujve. Kjo nuk do shumë koment.

Artikulli paraprakTUNA I KUNDERPERGJIGJET RITES
Artikulli tjetërERA NUK ESHTE MOTRA E NORES???