FOTO ILUSTRUESE

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 09:10, në lagjen “Partizani”, automjeti me drejtuese shtetasen B. M., 36 vjeçe, banuese në Shkodër, ka aksidentuar shtetasin E. K., 82 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë.

Shtetasi E. K. është dërguar në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikulli paraprakSHI DHE VRANËSIRA NË DISA ZONA! SA DO ARRIJNË TEMPERATURAT DITËN E SOTME
Artikulli tjetër‘DO VRAS POLITIKANËT’, DËNOHET ME 6 VITE BURG 37-VJEÇARI NË LEZHË! U KAP ME ARSENAL ARMËSH E ANTI-PLUMB