Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 22:45, në një gropë të improvizuar për djegie të qymyrit, në fshatin Vilzë, janë gjetur mbetje kockore të djegura, të cilat dyshohet se përkasin shtetasit Q. L., 67 vjeç. Nga hetimet e deritanishme dyshohet se 67-vjeçari ka rrëshqitur aksidentalisht në gropë, gjatë mbrëmjes së djeshme, teksa aty po digjej qymyr.

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Artikulli paraprakFJALËT KYÇE MË TË KËRKUARA NË GOOGLE PËR VITIN 2023 NGA SHQIPTARËT
Artikulli tjetërGJOBITEN DISA BIZNESE NGA AKU, BLLOKOHEN PRODUKTE MISHI, PIJE DHE USHQIME TË TJERA