Shkodër/Informacion paraprak

Më datë 06.12.2021, rreth orës 04:00, është dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal Shkodër, shtetasi Rr. C., 76 vjeç, banues në fshatin Dobraç, Shkodër, i cili ka patur dëmtime në kokë.

Ky shtetas dyshohet se është vetëhedhur nga dritarja e katit të dytë të banesës tij dhe për shkak të dëmtimeve ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakMARRËDHËNIET KOSOVË-SERBI/ KURTI: JAVËN E DYTË TË DHJETORIT MUND TË KEMI NJË TAKIM NË BRUKSEL ME VUÇIÇ
Artikulli tjetërMËSYNË NË LOKAL TË ARMATOSUR DHE ME MASKA, IDENTIFIKOHEN 3 PERSONAT! NJËRI PREJ TYRE NIPI I DEPUTETIT