NGJARJA ËSHTË REGJISTRUAR NË ORËT E PARA TË MËNGJESIT TË SË PREMTES. Një person ka humbur jetën në një aksident rrugor në Shkodër.

Ngjarja është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm, në aksin rrugor Shkodër-Lezhë në Kryebushat ku një kalimtare është përplasur nga një automjet.Përplasja ka rezultuar fatale për këtë të fundit, e cila ka gjetur vdekjen e menjëhershme, ndërsa mjeti që e aksidentoi është larguar me shpejtësi nga vendngjarja.Policia ka nisur hetimet për dentifikimin e viktimës dhe kapjen e drejtuesit të mjetit që aksidentoi kalimtaren.Sipas burime prane policise se Shkodres behet me dije, se viktima eshte rreth te 50-tave, me dy unaza ne dore dhe nje varese floriri. Blute e Shkodres ende nuk kane identifikuar viktimen, e cila me sa mesohet sapo kishte dale nga banesa e saj.

[iframe width=”300″ height=”510″ src=”https://www.youtube.com/embed/bBLz_yQYonM” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakKËRCËNIMI I GREQISË, SCHULTZ MBËRRIN NË ATHINË
Artikulli tjetërGJERMANIA DHE FRANCA: NUK JAPIM AZIL