foto ilustruese

Një banesë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e sotme në fshatin Obot të njësisë administrative Ana e Malit.

Mësohet se banesa i përket familjes Gocaj dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Zjarrfiksja dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.