Nje aksident rrugor eshte shenuar mbremjen e se merkures ne qytetin e Shkodres.Nje person qe po levizte me motorciklete eshte aksidentuar ne lagjen “Vasil Shanto”.

Mesohet se ai levizte me motorciklete dhe ka humbur kontrollin e mjetit duke rene ne toke.Nuk dihen shkaqet por kalimtare te rastit i kane dhene ndihmen e pare dhe kane lajmeruar autoambulancen.

I demtuari eshte derguar ne Spitalin Rajonal te Shkodres