EPIQENDRA NE MALIN E ZI , NE SHKODER 4.1 BALLE , NUK KA DEME.

 15:42: Termet ne Shkodër. Disa lëkundje te forta u dëgjuan pak minuta me pare.

15:50: Nuk raportohen dëme.

15:51: Tërmeti është regjistruar ne Mal te Zi 15km nga Podgorica dhe 7km nga Tuzi, me “ML 4.1”

Artikulli paraprak3 FUTBOLLISTË FIRMOSIN PËR VLLAZNINË
Artikulli tjetërPERSERI TERMET NE SHKODER