Nje ngjarje e rende ka ndodhur pak minuta me pare ne qytetin e Shkodres.

Raportohet se nje person ka mbetur i vdekur.

Ngjarja ka ndodhur ne bulevardin “Bujar Bishanaku”.

Jane akoma te paqarta rrethanat e kesaj ngjarje e cila tronditi mbremjen e sotme qytetin e Shkodres.

Policia ka mberritur ne vendngjarje dhe po punon per zbardhjen e plote te saj.

Lajmi ne perditesim…