Shkodra tronditet serish, vrasje ne fshatin Stomgolem.

Ngjarja sapo ka ndodhur dhe policia është nisur drejt vendngjarjes.

Rrethanat dhe detajet e ngjarjes janë ende të paqarta.

Ne perditesim…

Artikulli paraprakANALIZA E “NEW YORK TIMES”: VUÇIÇI SI PUTINI, TË DY PO LUAJNË ME “NARRATIVËN E VIKTIMËS”
Artikulli tjetërTË SHTËNA ME ARMË ZJARRI NË SHKODËR, QËLLOHET BRENDA LOKALIT NJË PERSON