LOJTARI QËNDRON TEK KUQELBUTË PAS KONTRATËS ME ISUF ISUFIN. Futbollisti i Vllaznisë, Ndriccim Shtubina ndonse e kishte konfirmuar në rrjetin e tij social Facebook se ishte lojtar i ekipit të Teutës, ditën e premte,

një ditë më pas ka dale në një deklaratë për media ku do të jetë sërish i Vllaznisë. Ka qenë ai vetë që ka sqaruar dhe arsyet e kësaj lëvizjeje. Kjo lëvizje e Shtubinës tregon se lojtarët momentalisht janë duke qëndruar vetëm në bazë të marrëveshjeve përsonale me drejtues aktual të ekipit,por nga ana e tjetër duket qartë se situata edhe tek vetë futbollistët nuk është aspak e qartë për të ardhmen e tyre.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/DxKR23bMu-I” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakSHËNGJINI, JO VETËM TURIZEM POR EDHE BIZNES
Artikulli tjetër“GEA SPORT” – BASHKIA, SI TELEFON I PRISHUR