Artikulli paraprakKRYEBASHKAKU BARDH SPAHIA VLERËSON PËR KONTRIBUTIN TRAJNERIN GJON SHYTI
Artikulli tjetër‘KA PAK TENSION, RUANI QETËSINË DHE PËRPIQUNI TË SQARONI ÇDO GJË…’, HOROSKOPI PËR DITËN E SOTME