Artikulli paraprakDËMTOHET TARTANI NË STADIUM
Artikulli tjetërE HËNA DHE E MARTA PËRVËLUESE, NË MESJAVË VIJNË DITËT E SHUMËPRITURA ME RËNIE TEMPERATURASH